Сообщество Империал: Historia Simplex. Античність - Сообщество Империал

Puhliy

Historia Simplex. Античність

Канал для україномовних форумчан
Тема создана: 03 апреля 2021, 01:05 · Автор: Puhliy
 Puhliy
  • Imperial
Imperial
Форумчанин

Дата: 03 апреля 2021, 01:05

Понимаешь по-украински? Тогда тебе сюда

Historia Simplex

- це україномовний канал про історію Європи та світу від античності, до початку нового часу.
Автор - я, Puhliy (15 років на Імперіалі):046:

Це канал для тих, хто цікавиться історією, але лінується читати книжки.
Тож, автор читатиме їх за вас, та намагатиметься подати у максимально доступній формі :victory-style:

Останні роки український історичний сегмент YouTube динамічно розвивається, спрамовуючі майже весь свій фокус на історію нашої країни. Хоча постійно наголошується, про залучення України до європейських та світових історичних процесів
Тож завдання цього каналу - розширити історичний фокус україномовного YouTube настільки, наскільки це буде можливо, та наскільки вистачить сил і таланту.

Хоча і нашу рідну історію час від часу згадуватимемо. #*



ДИСКЛЕЙМЕР

Якщо ви дока в історії, випускник історичного факультету, доцент, професор, або дуже освічений любитель, який абсолютно точно знає, якого кольору була спідня білизна на Клеопатрі за тиждень до березневих ід 33 р. до н.е., то навряд ви знайдете на цьому каналі щось нове. :010:

Насправді я хотів назвати канал Історичний Лікбез, бо я не проводжу глибоких історичних досліджень, не сиджу місяцями по бібліотеках, не читаю латиною та давньогрецькою. Я подаю інформацію з історичних книг та журналів, що може дістати/купити/завантажити будь яка людина. Однак подібна назва була вже зайнята. :002:

Звичайно я не історик, тож можу помилитися, неправильно зрозуміти джерело, не знати всього масиву джерел. Але, будь-ласочка, якщо хочете виправити мене - додайте хоча б цитатку та посилання. Бо я вас знаю, ви ж майже всі такі самі #*
Дякую за увагу!

Якщо сподобалося - підписуйтеся та ставте вподобайки!
Для мене це дуже важливо!
:006:
     Puhliy
    • Imperial
    Imperial
    Форумчанин

    Дата: 03 апреля 2021, 01:24

    Випуск 1
    Війни Римської республіки та галлів увійшли в підручники як одне з найнапруженіших протистоянь в історії. Але нажаль навколо цього протистояння накопичилася й велика кількість міфів.
    Щож, спробуємо їх розвінчати!
    А також поговоримо про те, чи легко знайти класичні історичні книжки українською мовою.


    Випуск 2
    Вони народилися у самому центрі Європи щоб підкорити її сталевим мечем. Але не знали, що найвища точка їхньої слави, стане початком їхнього падіння. Вони відчайдушно билися з Римом, щоб згодом стати їх головними союзниками.
    Вони - це кельти, відомі завойовники Європи, про яких не так багато відомо :0142:
       Старый
      • Imperial
      Imperial
      Форумчанин

      Дата: 03 апреля 2021, 14:03

      Puhliy

      Вообще то на ИМПЕРИАЛЕ язык общения - русский... :066:

      Цитата

      Раздел №3: Публикация сообщений:

      Пункт №1: Язык сообщений на форуме - русский. Если на форум выкладываются цитаты на других языках, то форумчанин должен перевести их на русский язык или кратко рассказать, в чём смысл этой цитаты. Иные языки общения на форуме запрещены, если только:
      - фразы на других языках не приводятся в качестве примера;
      - пользователь не выкладывает контент, перевод которого на русский язык в свободном доступе отсутствует. В случае нарушения такие сообщения могут быть удалены, а нарушитель наказан.


      Мова вроде допускается только в Политическом разделе... Да и то, не факт... :038:

      Как модератор вынужден пока закрыть тему, в соответствии с Законами форума ИМПЕРИАЛ... Для разрешения возобновления темы обращайся к Администрации... Разрешат - открою... Так что, без обид... :046:
         Haktar
        • Imperial
        Imperial
        Основатель

        Дата: 03 апреля 2021, 23:43

        Старый

        Как модератор вынужден пока закрыть тему, в соответствии с Законами форума ИМПЕРИАЛ... Для разрешения возобновления темы обращайся к Администрации... Разрешат - открою... Так что, без обид...

        Думаю для некоторых материалов можно сделать исключение, в особенности если это авторский контент и топикпастер заранее связался с администрацией. Тему открыл.
           Ravelin
          • Imperial
          Imperial
          Форумчанин

          Дата: 24 января 2023, 13:43

          Римський легіон: еволюція від заснування Риму до краху імперії

             Ravelin
            • Imperial
            Imperial
            Форумчанин

            Дата: 26 января 2023, 22:26

            Римський легіон у бою: тактика та зброя

               Похожие Темы
              М[MOD] Emendatio Historiae Imperatoris
              [MOD] Emendatio Historiae Imperatoris
              Автор Г Гильвладеш
              Обновление 11 мая 2020, 13:42
              СИстория лангобардов (Historia Langobardorum)
              Павел Диакон
              Автор А Аспарух
              Обновление 20 апреля 2013, 18:20
              Воспользуйтесь одной из соц-сетей для входа
              РегистрацияВход на форум 
              Сообщество ИмпериалИсторические Форумы Форум Древнего Мира Обратная Связь
              Стиль:Language: 
              «Империал» · Условия · Ответственность · Визитка · 19 апр 2024, 17:38 · Зеркала: Org, Site, Online · Счётчики